Norfolk Admirals 1-4 Binghamton Senators

D: Clark, Yonkman, Gagne, Exelby, Grant, Skinner
LW: Kurtz, Friberg, Smith-Pelly
C: Rakell, Sarault, Wagner, Holland, Stortini, Cramarossa, Laganiere
RW: Staubitz

Elvesztettük veretlenségünket, már ami a rendes játékidőt illeti. A Senators már az első harmadban megszerezte a vezetést Kramer góljával, amit tartottak is a harmad végéig. A második harmadra aztán elfelejtettünk talán kijönni, mert rögvest a kezdés után már 2-0 volt oda Petersson góljával. A gólhoz kellett Zibanejad szemfülessége is, aki a gólpasszt jegyezte ennél a találatnál. Egészen a 12. percig nem lőttünk kapura, ami ilyen állás mellett kicsit aggasztó. A 14. perc kezdetén azonban megtört a jég és Rickard Rakell (3) korongszerzése után visszajöttünk a mérkőzésbe. A harmadik harmadban aztán Grant góljával ismét két gólos előnyhöz jutottak a vendégek. Innentől kezdve leginkább csak beálltak védekezni, majd a vége előtt nem sokkal egy üres kapus találattal beállították a 4-1 arányú végeredményt. A gólt O'Brien szerezte.